Neobux - Best PTC - klikačka (Výdělek na internetu)

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6645":
Tom
Nejlepší možnost výdělku online pouze sledováním videí
Registrace zde: https://fcavideon.xyz/336239547003061/
ahoj chci poslat prnize na neobux nevim jak muže mi někdo poradit,děkuji
Zdar všichni,

shodou okolností jsem včera narazil zde na téma ReCyclix - zhodnocení peněz přes investici do recyklace plastů se 14% měsíčním výnosem viz link kolegy https://recyclix.com/?id=9a074f8dbcc6e5 . Stejně tak jako on bych zde mohl dělat reklamu sobě :-) https://recyclix.com/?id=31cf8cfc194f26 Ať si každý vybere :-)

Nicméně to není, na co chci reagovat. Já osobně používám ReCyclix 1,5 roku. Když jsem se registroval neměl ani český překlad, takže mám k tomu co říci. Dělat si tam účet, aniž by tam člověk nevkládal peníze, nemá absolutně smysl ! Taky mi přijde nefér napsat dostanete 20 EUR. Člověk by měl spíš napsat, že dostanete 20 EUR na nákup odpadu, kterých vám pak vydělává 14% každých pět týdnů, což dělá 2,8 EUR. Jsou tu ale následující ALE ! Kolega už ale nenapsal, že minimální výběr je 20 EUR, a aby mohl člověk udělat první výběr, musí mít aktivní účet, což znamená, že si musí udělat minimálně jeden deposit 20 EUR.

Proto pokud už od začátku nemáte v plánu dělat větší deposit, nemá smysl se zde registrovat. Tím samozřejmě neříkám, že ten systém nefunguje či že nevyplácí peníze. Jsem s ním spokojenej, ale vadí mi, když tomu lidi dělaj špatnou reklamu a úmyslně neříkaj všechno. Každý umí přiložit link https://recyclix.com/?id=31cf8cfc194f26 , ale málo kdo k tomu už napíše pravdu, že je podmíněnej deposit a za jakých podmínek se vyplácí zisk!

PS: komentáře typu, že rok a půl inkasuju peníze z Ponziho schématu si prosím nechte pro sebe, vložený peníze už mám dávno zpátky, peníze mi vyplácí a víc mě nezajímá :-)

Mejte se
3-4$ denně při 170 refech ve standartu nemůžeš udělat. To máš 0.023 na refa a ten může udělat hrubého 0.02. při 100% kliknutí.Nauč se počitat smileysmiley
janga
Ahojte, jestli klikačku tak jedině tu nejlepší, takže doporučit můžu asi jedině NeoBux. Jsou na trhu od roku 2008 a vyplatili přes 80mil$ , proto jsem si ji vybral :-). Klasická klikačka kde máte možnost plnit jednoduché úkoly. Instantně vyplacejí na paypal a jiné elektronické peněženky od 2$. Denně cca 25-35 reklam, denně další úkoly. Šikulové můžou vydělávat i desítky dolarů denně. Žádný podvod, žádné vstupní poplatky.

Pro více info,návod a strategii navštivte http://neobux-navod.webnode.cz/

nebo se rovnou registrujte tady https://www.neobux.com/?rh=6A6A61616E6E67676161
Petr
Nový "Neobux", rychle se rozvíjející a platící Noulinx
http://www.noulinx.com/?r=Plechymore
Naprosto největší a nejlepší klikačka Neobux
http://www.neobux.com/?r=Plechymore
Mosy
Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé a navíc při troše šikovnosti docela rychlé!

Jedna se o klikačku NeoBux

Této klikačce se věnuji 10-30min denně a můj výdělek se pohybuje okolo 3-4$ za den a to při 170 referalech se standart učtem


po vydělku 0.6 $ můžete koupit 3 referaly,kteří vydělávájí za vás
Můžete se dostat až na 4000 referalu a to potom bude váš účet raketově růst, a peníze na něm také

Registrace: Pomocí Linku

http://www.neobux.com/m/v/?rh=546F6D696B3532373132

Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Linku